Vylepšení tabulek

Pro práci se seznamy – ať už jde o Vaše zaměstnance nebo nastavení – používáme tabulky. Ty jsme pro Vás vylepšili, aby práce s nimi byla jednodušší a efektivnější, abyste mohli zobrazit více dat, lépe filtrovat a seskupovat. Veškeré funkce, které znáte ze svého tabulkového editoru najdete nyní i v nových tabulkách. Pojďte se podívat, co nového Vám přinášejí.

Zjistit více

Nový grafický editor šablon reportů a exportů

Protože reportovací funkce jsou základ každého docházkového systému a jelikož potřeby každého zákazníka jsou individuální, doplnili jsme editor šablon pro reporty a exporty o možnost grafického editoru pro snadnější úpravu šablon Vašich reportů.

Zjistit více

Export dat z tabulek

Nové tabulky přinášejí ještě jedno zásadní vylepšení. Umožňují export dat tak, jak je vidíte na obrazovce – tedy do formátů PDF (pro snadný tisk) a souborů aplikace Excel (ale i Libre Calc), které můžete dále upravovat. Takto exportovaná data můžete využít např. když potřebujete rychle vytisknout seznam zaměstnanců. Pojďte se podívat, jak na to.

Zjistit více

Lepší plánování dovolené v dalším roce

Možná, že ve Vaší firmě oceníte, když víte již s předstihem, jak si Vaši zaměstnanci budou plánovat svoji dovolenou. Díky nové funkcionalitě bude pro Vás i zaměstnance toto plánování jednodušší. Systém nyní predikuje, kolik dovolené dostanou Vaši zaměstnanci v příštím roce a tuto dovolenou zobrazuje při plánování – budete tak mít přehled, kolik dovolené vlastně můžete vyčerpat i v tom následujícím roce. Pojďte se podívat, jak to celé funguje.

Zjistit více

Opravy chyb a drobná vylepšení

Ačkoliv děláme vše pro to, abychom náš SW dodali v té nejvyšší kvalitě, ani nám se chyby nevyhýbají. V nové verzi v2.3.0 jsme opět opravili desítky drobných chyb. Možná jste je ani nezaznamenali, ale pokud ano, tak věřte, že ty z následujícího seznamu Vás již obtěžovat nebudou. V každém případě si vážíme i Vaší zpětné vazby, kterou nám poskytujete, protože i díky ní je náš produkt tak kvalitní.

Zjistit více

Nová mobilní aplikace a další vylepšení

Docházka iTA

Zjistit více

Nová verze systému

iTA v2.1.0

Zjistit více

Nová verze systému

iTA v2.0.0

Zjistit více

Nová verze systému

iTA v1.10.0

Zjistit více

Značení docházky pomocí NFC

Docházka iTA

Zjistit více