Lepší plánování dovolené v dalším roce

 

Představte si, že se blíží konec roku a Vy jste si právě koupili letenku na Vaši vysněnou letní dovolenou. Znáte tedy přesný termín, ve kterém budete dovolenou čerpat. Víte, že si ještě musíte nechat nějakou dovolenou pro rodinné oslavy a kolem Vánoc, a že Vám vlastně trochu té letošní dovolené zbývá. Ale kolik to vlastně je? A tak není nic jednoduššího, než všechny Vaše naplánované dovolené zadat do našeho systému.

Přidali jsme do systému totiž novou funkcionalitu, která odhadne (vysvětlení odhadu viz níže), kolik dovolené budete mít příští rok a vy tak můžete pracovat, jako byste tuto dovolenou již měli.

Proč systém dovolenou pouze odhadne? Protože systém iTA dovolenou přiděluje až k 1.1. dalšího roku a to tak, jak je aktuálně nastavený zaměstnanec – tedy zda má platnou smlouvu, zda má nastavené správné pravidlo pro přidělování dovolené. Může se tak stát, že pro Vašeho zaměstnance např. nemáte v systému přidanou smlouvu na další rok. Systém tak nemůže správně určit, kolik dovolené zaměstnanec v dalším roce dostane. Pokud ale máte již vše připraveno i na další rok, pak systém správně „odhadne“ i nárok dovolené na další rok a připočte jej k aktuálnímu zůstatku dovolené tak, jak ji máte naplánovanou.

KONTAKTUJTE NÁS

Položky označené * jsou povinné
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.