ELEKON, s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1991. Od té doby jsme se stali lídry v oblasti jednotného času a průmyslových hodin. Již dvacet let se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem časoměrných zařízení pro standardní i náročné aplikace. Naše produkty splňují nejnáročnější kritéria na kvalitu při zachování příznivé ceny. O našem úspěchu svědčí neustálý růst, jak co do velikosti firmy, tak rozšiřování sortimentu, či vývozu do zahraničí. Komplexní docházkový systém iTA je výsledkem několikaletého vývoje a představuje významný segment naší nabídky.

Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka. Součástí našich služeb je poskytování maximální technické podpory, dodávky zařízení ve smluvených termínech a rychlý servis. Klademe důraz na vybavení výrobních dílen moderním zařízením. Dobré technické zázemí, stálý kolektiv pracovníků a flexibilní management zaručují spolehlivost a  kvalitu výroby.

Vlastní vývojový tým nám pomáhá držet krok nejen s nejnovějšími trendy při vývoji nových zařízení, ale i určovat směr dalšího vývoje na trhu. Od roku 1995 je ELEKON, s.r.o. členem mezinárodního holdingu MOSER-BAER AG se sídlem ve Švýcarsku. Vývoj nových produktů tak ovlivňuje mimo jiné také náročný švýcarský a německý trh. Zařízení vyrobené v naší společnosti s logem MOBATIME naleznete nejen na území naší republiky, ale i na mnoha místech po celém světě.

Nechte se informovat o všech novinkách!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.