VYZKOUŠEJTE SI DOCHÁZKOVÝ SYSTÉM iTA NA 1 ROK ZDARMA!

ÚČET ZDARMA, BEZ ZÁVAZKŮ

Systém iTA si můžete důkladně vyzkoušet bez závazků, bez nutnosti zadávat platební kartu, jednoduše se všemi funkcemi. Vytvoření účtu zabere maximálně 2 minuty.

V RÁMCI ÚČTU ZÍSKÁTE:

✓ docházku na 1 rok zdarma pro neomezený počet zaměstnanců
✓ přístup k aplikaci pomocí webového prohlížeče, mobilního telefonu či tabletu
✓ sledování pracovní doby zaměstnanců, absencí, dovolených, přesčasů, individuální nastavení pracovních pravidel, exporty, reporty a další
✓ nápovědu, která Vám pomůže se základními kroky
✓ podporu na telefonním čísle 517 30 20 10

PO 1 ROCE SE SAMI ROZHODNETE

Do 1 roku budete mít určitě jasno. Pokud se rozhodnete pro docházkový systém iTA, zajistíme Vám pravidelnou správu systému hrazenou dle ceníku. Není potřeba s námi podepisovat žádnou smlouvu. Na byrokracii si příliš nepotrpíme, raději věnujeme pozornost Vaší spokojenosti.

Pokud ale z jakéhokoli důvodu nebudete chtít pokračovat, nebudeme se na Vás zlobit. Vytvořený účet dle Vašich preferencí uložíme nebo smažeme a budeme se těšit, že se k nám třeba vrátíte.

NEMÁTE MOŽNOST NEBO SI NECHCETE ZAKLÁDAT ÚČET ZDARMA?

Nevadí. V případě zájmu Vám můžeme celý docházkový systém iTA bezplatně předvést přímo ve Vaší firmě. Ukážeme Vám, jak docházka funguje a co vše umí. Pro nezávaznou konzultaci stačí zavolat na telefonní číslo 517 30 20 10. Po individuální domluvě možnost také pronájmu nebo zapůjčení k testovacímu provozu.

VYZKOUŠET ZDARMA   Technická podpora: 517 30 20 10

Tomáš Arsov profesionální kadeřník

Docházkový systém iTA je jednoduchý a přehledný. Díky možnosti reportů nám šetří spoustu času s evidencí docházky a hlavně umožňuje přesný přehled pohybu zaměstnanců na pracovišti. Mohu jen vřele doporučit!

Roman Lakomý JEAN PAUL'S BISTRO s.r.o

Docházkový systém iTa nám výrazně zjednodušil evidenci i kontrolu docházky všech našich zaměstnanců. Líbí se mi jeho jednoduchost a intuitivní ovládání. Zaměstnanci oceňují především možnost během měsíce nahlížet do své evidence příchodů a odchodů a pro účtárnu jsou velkým zjednodušením i měsíční reporty s docházkou. Pokud uvažujete o pořízení tohoto systému, neváhejte! Za Jean Paul's všem vřele doporučujeme

Eva Povová Hofmann Bohemia CZ

V minulosti jsme docházku zaměstnanců zapisovali ručně do excel tabulek, což byla zbytečná ztráta času. Od doby, co používáme Váš docházkový systém iTA nám tato práce odpadá a konečně máme více času na důležitější věci. Hlavně máme jistotu, že je docházka zaměstnanců zaevidovaná 100% přesně.