Webové rozhraní

Neinstalujete, rovnou používáte
Po přihlášení do webového rozhraní docházky můžete systém ihned začít používat. Stačí Vám tedy pouze webový prohlížeč a připojení k internetu. Obejdete se také bez ručních aktualizací softwaru. U nás aktualizace probíhají zcela automaticky bez potřeby jakéhokoliv zásahu z Vaší strany.

Jednoduše si nastavte vše, co potřebujete
Systém nastavíte sami s pomocí průvodce během několika minut. Průvodce Vás provede krok za krokem od přidání zaměstnanců do systému, nadefinování pracovních pravidel, až po vygenerování reportů pro účetnictví.

Dostupné kdekoliv, kde je webový prohlížeč s přístupem k internetu
Díky cloudovému řešení je možné webové rozhraní spustit z jakéhokoliv zařízení, ať už z mobilu, tabletu či počítače. Jedinou podmínkou je, aby mělo zařízení webový prohlížeč s přístupem k internetu.

Nejčastěji se nás ptáte:

Je nastavení systému složité?
S prvotním nastavením systému Vám pomůže on-line průvodce, který je součástí systému. V případě náročnějších požadavků Vám pomůžeme vzdáleně nebo přijedeme za Vámi.

Jak jsou moje data zabezpečena před zneužitím při přenosu v rámci sítě internet?
Data jsou chráněna moderními šifrovacími protokoly. Připojení používá protokol TLS 1.2. Je šifrováno pomocí standardu AES_256_CBC s algoritmem pro ověřování zpráv a mechanismem výměny klíčů.

Lze data docházky exportovat?
Ano, standardně lze data ze systému exportovat ve formátech csv, xml, pdf.

Chtěl bych docházkový systém propojit se mzdovým systémem. Které mzdové systémy docházkový systém iTA podporuje?
Podporuje mzdové systémy ABRA, DUEL (Ježek SW), MONEY S3, PAMICA (Stormware), případně i jiné mzdové systémy na zakázku.

Kolik zaměstnanců mohu v systému spravovat?
Počet zaměstnanců není omezen.

Je možné pověřit správou systému další osoby nebo podřízeného?
Ano, do docházkového systému je možné zřídit několik úrovní povolení přístupu.

Musím instalovat nějaký program či aplikaci do zařízení, ze kterého budu systém spravovat?
Ne, není potřeba cokoliv instalovat. Do systému se připojíte z jakéhokoliv zařízení, ať už z mobilu, tabletu či počítače. Jedinou podmínkou je, aby mělo zařízení webový prohlížeč s přístupem k internetu.

Mohu si systém bezplatně vyzkoušet?
Ano, stačí se zaregistrovat do naší bezplatné docházky. Můžete si zde libovolně vkládat nové zaměstnance, upravovat údaje, zakládat nová pracovní pravidla a využívat tak docházkový systém se všemi funkcemi zcela zdarma po dobu 3 měsíců.

Lze systém upravit pro individuální potřeby mé firmy?
Systém je velice pružný a díky širokým možnostem nastavení vyhoví většině požadavků. Pokud i přesto postrádá některý individuální prvek potřebný pro konkrétní specifika Vaší firmy, obraťte se prosím na naši centrální linku podpory iTA. Jakožto výrobci systému disponujeme možností nabídnout Vám vývoj tohoto prvku na zakázku.

Kam se mohu obrátit, pokud si nebudu vědět rady se správou systému?
V systému je k dispozici databáze nápovědy v několika úrovních. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, můžete se obrátit na naši centrální linku podpory iTA.

VYZKOUŠET ZDARMA  CENÍK

Nechte se informovat o všech novinkách!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.