Docházkový systém iTA

Možnosti identifikace
Základním bezkontaktním příslušenstvím pro zaznamenání docházky jsou bezkontaktní čipy, karty a nálepky technologie RFID. Konkrétně systém podporuje bezkontaktní tagy Mifare, Hitag2, Multi1, ICODE, Multi2, EM4100, 1200-A, 2000-A a další. Systém si poradí také s kontaktními identifikačními čipy Dallas a iButton. K biometrické identifikaci může být terminál vybaven čtečkou otisku prstu s kapacitním snímačem.

Vývoj a výroba v České republice
Veškerý vývoj a  výrobu realizujeme přímo v naší firmě ve Vyškově. Díky tomu jsme schopni poskytnout jak zcela ucelenou podporu, tak individuální možnosti vývoje dle požadavků zákazníka. Našim výrobkům věříme, proto dáváme na kompletní docházkový systém iTA záruku 5 let.

Prohlédněte si jednotlivé platformy
Webové rozhraní - nejčastěji používaný způsob základní obsluhy systému.
Mobilní aplikace - umožňuje provádět záznamy z domova, v terénu nebo na pracovišti.
Terminál - slouží k zaznamenávání příchodů a odchodů zaměstnanců na konkrétním pracovišti.
NFC řešeníumožňuje využívat docházku naplno bez nutnosti pořizovat terminál. Ve spolupráci s mobilní aplikací zajišťuje zaznamenání docházky na místech, kde jsou rozmístěny NFC tagy. Vhodné např. pro kontrolu pochůzkové trasy ostrahy ve střeženém areálu.

Nejčastěji se nás ptáte:

Je nastavení systému složité?
S prvotním nastavením systému Vám pomůže on-line průvodce, který je součástí systému. V případě náročnějších požadavků Vám pomůžeme vzdáleně nebo přijedeme za Vámi.

Kolik pracovišť mohu evidovat v rámci jednoho systému?
Počet pracovišť a terminálů připojených a evidovaných v rámci jednoho systému je neomezený. Platíte vždy za počet zaměstnanců nezávisle na množství pracovišť.

Kolik zaměstnanců mohu v systému spravovat?
Počet zaměstnanců není omezen.

Potřebuji vlastní server?
Ne, zcela postačuje připojení k internetu.

Jaké způsoby zaznamenávání docházky lze použít? 
Zaznamenávat docházku lze přes čip, kartu, nálepku či otisk prstu, pomocí webového prohlížeče nebo mobilní aplikace, případně za pomocí technologie NFC.

Jaké varianty docházkového systému lze objednat? 
Nabízíme několik možností dle preferovaného způsobu zaznamenávání docházky. Více informací naleznete v sekci Ceník.

Mohu si systém bezplatně vyzkoušet?
Ano, stačí se zaregistrovat do naší bezplatné docházky. Můžete si zde libovolně vkládat nové zaměstnance, upravovat údaje, zakládat nová pracovní pravidla a využívat tak docházkový systém se všemi funkcemi zcela zdarma po dobu 3 měsíců.

Lze systém upravit pro individuální potřeby mé firmy?
Systém je velice pružný a díky širokým možnostem nastavení vyhoví většině požadavků. Pokud i přesto postrádá některý individuální prvek potřebný pro konkrétní specifika Vaší firmy, obraťte se prosím na naši centrální linku podpory iTA. Jakožto výrobci systému disponujeme možností nabídnout Vám vývoj tohoto prvku na zakázku.

Kam se mohu obrátit, pokud si nebudu vědět rady se správou systému?
V systému je k dispozici databáze nápovědy v několika úrovních. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, můžete se obrátit na naši centrální linku podpory iTA.

VYZKOUŠET ZDARMA  CENÍK

Nechte se informovat o všech novinkách!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.